CYFROWY PROCES ADAPTACYJNY: ROZWIĄZANIE DLA HR


Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Przymusowe przejście do pracy w trybu zdalnym rewolucjonizuje proces przyciągania talentów. Adaptacja cyfrowa staje się przyszłością aklimatyzacji nowych pracowników w firmie. Pierwsze dni w nowej pracy są wyzwaniem dla wielu pracowników.


  • Data: 11.02.2021 10:00 - 11.02.2021 11:00
  • Miejsce: Wydarzenie online

Opis

 Prowadzący: SMART business

Według badań iCIMS 26% nowych pracowników odchodzi z firmy, jeśli nikt nie jest zaangażowany we wdrażanie i szkolenie ich. Kolejne 44% przyznało, że choć nie zrezygnowali w pierwszych miesiącach, poważnie rozważają taką możliwość. 

Dlatego dziś, gdy firmy szczególnie potrzebują silnego zespołu, który może rozwijać swój biznes w każdych warunkach, pracodawcy traktują proces adaptacji jako priorytet.

Wiele osób zwraca się do adaptacji cyfrowej, aby zaangażować nowych współpracowników i przenieść całą komunikację na jedną platformę. Proces wdrażania zorganizowany na nowoczesnych platformach SMART HCM i LMS pomaga rozwiązać ten problem.

Agenda

Program seminarium internetowego: 

– Proces pozyskiwania talentów i w jaki sposób można go uprościć. – Wyzwania związane z rekrutacją online. 

– Jakie narzędzia mogą pomóc Twojemu nowemu pracownikowi jak najszybciej rozpocząć samodzielną pracę (mentorzy, uznanie i grywalizacja). – Samokształcenie dla nowych lub obecnych pracowników.

 – W jaki sposób SMART HCM i LMS mogą pomóc w cyfrowym onboardingu, zdalnej nauce i rozwoju pracowników. – Kilka wskazówek, jak zapobiegać wypaleniu podczas pracy zdalnej.