#ecoCoachCommunity - skutecznie wprowadzamy w zawód coacha biznesowego


Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Na webinarze dowiesz jak dobrze i skutecznie założyć własny biznes. Poznasz jak możesz wejść szybko i skutecznie w nowy zawód który otwiera przed Tobą ogromne możliwości zarobkowe oraz rozwoju osobistego. Dowiesz się jak szybko możesz stać się przedsiębiorcą.Otrzymasz wytłumaczenie dlaczego zawód coacha biznesowego i executive coacha jest zawodem przyszłości, oraz dlaczego Google w globalnym badaniu kluczowych kompetencji określa bycie coachem, jako najważniejszą kompetencję każdego menedżera.


 • Data: 12.08.2020 09:00
 • Miejsce: Webinarium (Mapa)

Opis

Prowadzący: Marek Wzorek

 • Jak dobrze i skutecznie założyć własny biznes

  Statystyki mówią że 90% firm nie przetrwa pierwszych trzech lat. Tak nie musi być jeśli dołączysz na ten webinar i zobaczysz jak Marek Wzorek do tej pory rozwijał własne biznesy a obecnie pomaga w tym innym.

 • Jak wejść w zawód Coacha Biznesowego?

  Business Coach to nowy i jeden z najszybciej rosnących zawodów świata. W tej profesji dzieląc się wiedzą i trzymając się standardów wypracowanych w ecoCoach możesz pomagać wzrastać startupom, rozwijać przedsiębiorców, menedżerów, dyrektorów, CEO oraz rozwijać przedsiębiorczość w Polsce. Dodatkowo dobrze zarabiać.

 • Poznaj najbliższe terminy i dołącz do najbliższej grupy #ecoCoachCommunity
  #ecoCoachCommunity to najbardziej skuteczny sposób na wejście w zawód coacha biznesowego i executive coacha.  Tu najlepiej nauczysz się jak być dobrze zarabiającym coachem. Na tym webinarze poznasz szczegóły tego programu szkoły coachingu biznesowego ecoCoach.


  Zapraszamy na webinary:

  Środa, 12 Sie 2020, 9:00 AM

  Czwartek, 13 Sie 2020, 7:00 PM