Jak stworzyć w duchu turkusu 14-tysięczną społeczność w 8 lat?


Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Jak skutecznie zbudować, funkcjonować i rozwijać tak dużą społeczność z wykorzystaniem turkusowego stylu zarządzania❓ W jaki sposób podtrzymywać zaangażowanie liderów i zespołu oraz odnosić przy tym sukcesy❓ Czy tak wielkiej społeczności daleko jest do turkusu❓


  • Data: 26.05.2020 10:00
  • Miejsce: Webinarium (Mapa)

Opis

Prowadzący: Marek Wzorek Artur Szmiłyk

Poznaj historię tej ogromnej społeczności, którą łączy wspólna przestrzeń działalności. Poznaj również dobre praktyki i sprawdzone metody na skuteczną, pełną pasji, odpowiedzialności i zaangażowania współpracę zespołową prowadzoną w duchu turkusu, zlokalizowaną w wielu miastach w Polsce i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Australii.

Efektywny, skuteczny i zadowolony lider, zespół, organizacja, społeczność potrafią dobrze odnaleźć się klimacie turkusowego zarządzania.
Porozmawiamy, dlaczego warto wdrażać model samozarządzania, stosować otwartą i przejrzystą komunikację oraz w jaki sposób motywować się do skutecznego, wspólnego działania tak, aby społeczność ciągle się powiększała i rozwijała.

Po rejestracji na webinar, wpisz w formularzu własne pytanie do Jacka lub do Marka.
Podczas webinaru otrzymasz odpowiedź.


Gospodarzem webinaru jest Marek Wzorek - nadzwyczaj skutecznie rozwijający firmy i ludzi executive oraz biznes coach, przedsiębiorca. Ekspert od turkusowych organizacji, założyciel firmy ecoCoach. Autor książki "Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać w XXI wieku". Trener, wykładowca.


 Artur Szmiłyk 

Współgospodarzem webinaru jest Artur Szmiłyk - coach biznesowy, menadżer produkcyjnej jednostki biznesowej, jakościowiec, sportowiec, podróżnik. Doświadczony praktyk zarządzania w produkcji, jakości i konstrukcji, zwolennik „ludzkiego” podejścia do współpracy międzyludzkiej, budowania i utrzymywaniu trwałych relacji opartych na uczciwości, odpowiedzialności, wzajemnym szacunku i zaufaniu. Propagator nowoczesnych metod zarządzania i transformacji kultur organizacyjnych.


Link do postu