Jak zbudować profil eksperta i skutecznie sprzedawać swoje produkty, usługi i wiedzę ekspercką?


Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Jak zbudować profil eksperta i skutecznie sprzedawać swoje produkty, usługi i wiedzę ekspercką? Podczas najbliższego webinaru pod hasłem #WięcejWolności otrzymasz pigułkę wiedzy jak zbudować profil eksperta i wyróżnić się z tłumu a dzięki temu skutecznie sprzedawać swoje produkty, usługi i wiedzę ekspercką?


 • Data: 19.05.2020 10:00
 • Miejsce: Webinarium (Mapa)
 • Więcej informacji: Webinar odbędzie 13 maja o godzinie 10:00 a także 14 maja o godzinie 19:00

Opis

Prowadzący: Marek Wzorek

Kolejny webinar webinaru z cyklu #WięcejWolności.


Jak zbudować profil eksperta i skutecznie sprzedawać swoje produkty, usługi i wiedzę ekspercką?


Podczas najbliższego webinaru pod hasłem #WięcejWolności otrzymasz pigułkę wiedzy jak zbudować profil eksperta i wyróżnić się z tłumu a dzięki temu skutecznie sprzedawać swoje produkty, usługi i wiedzę ekspercką?

Webinar poprowadzi Marek Wzorek - założyciel i CEO ecoCoach, skutecznie rozwijający firmy i ludzi executive coach, przedsiębiorca, autor książki
"Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać w XXI wieku.", master coach w ecoCoach University i szkole coachingu biznesowego - #ecoCoachCommunity.

Marek zapytany został przez jedną z uczestniczek na poprzednim webinarze: "Ale jak stać się ekspertem?". Marek mówił wtedy o tym jak webinary pomagają w rozwijaniu biznesu i że webinary to rewelacyjne narzędzie dla sprawdzenia czy rzeczywiście mamy do czynienia z ekspertem czy nie. Czy ktoś jest prawdziwym ekspertem i się naprawdę zna na danym temacie, ma w tym realne doświadczenie, osiągnął coś spektakularnego, czy tylko udaje eksperta.

Podczas tego webinaru Marek rozszyfruje w 60 minut najszybszą drogę do tego jak zostać ekspertem.

Otrzymasz intensywną dawkę wiedzy i 3 narzędzia jak stać się szybko ekspertem i skutecznie sprzedawać swoje usługi, produkty oraz wiedzę ekspercką.

Nie może Cię z nami zabraknąć!Pod koniec webinaru Marek zaprosi Cię do rekrutacji do IV grupy #ecoCoachCommunity i programu Business Coaching OPEN w ramach Szkoły Coachingu Biznesowego ecoCoach.

Gdy inni zwalniają, my w ecoCoach rekrutujemy.

#ecoCoachCommunity to najskuteczniejsza szkoła coachingu biznesowego w Polsce. Już po skończeniu 3-miesięcznego programu #ecoCoachCommunity - Business Coaching OPEN, możesz skutecznie zacząć pracę w zawodzie executive coacha lub coacha biznesowego. W ecoCoach University największa procentowo liczba coachów rozpoczyna pracę w zawodzie i zaczyna pomagać polskim i światowym przedsiębiorcom w rozwoju. Sprawdź czy ten najlepszy zawód świata: coacha biznesowego i executive coacha nie jest dla Ciebie, gdzie pomagając w rozwoju innym, rozwijasz siebie, dobrze zarabiasz i dbasz o generowanie szczęścia, wartości oraz uśmiechu u siebie oraz u innych.

#WięcejWolności - każdy, zawsze może mieć więcej wolności

Dla jednych #WięcejWolności może oznaczać brak choroby lub zmartwień, dla kolejnych że pozbędą się kredytu i zaczną lepiej zarabiać, dla innych możliwości podróżowania po świecie. Dla jednych #WięcejWolności  oznacza założenie własnej firmy, dla następnych lepiej działająca i zorganizowana firma. Na tych aspektach skupiamy się podczas webinarów pod hasłem #WięcejWolności

 • Jak Rozwijać #WięcejWolności w czasie koronawirusa?

  Pomyśl że czas który obecnie mamy #ZostańWDomu to najlepszy czas na własny rozwój, na nauczenie się nowych kompetencji, na zdobycie nowej wiedzy. Możesz ten czas wykorzystać, żeby skoczyć na kolejny etap własnego rozwoju.

 • Jak rozwinąć biznes? Jak rozwijać przedsiębiorczość?

  Rozwijanie biznesu to jedna z najbardziej złożonych kompetencji. Trzeba zadbać o sprzedaż, marketing, finanse, rozwój siebie, rozwój zespołu, dobrą atmosferę w pracy. Podczas webinarów #WięcejWolności zobaczysz jak rozwinięcie i skalowanie biznesu możesz rozdzielić na małe części które możesz zrealizować. 

 • Jak wejść w zawód coacha biznesowego? Poznaj najbliższe terminy i dołącz do najbliższej grupy #ecoCoachCommunity
  #ecoCoachCommunity to najbardziej skuteczny sposób na wejście w zawód coacha biznesowego i executive coacha. Pod koniec tego webinaru poznasz szczegóły tego programu

Link do postu