Jak zdobyć satysfakcjonującą pracę z godziwym wynagrodzeniem bez wysyłania setek CV?


Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Już w czwartek 18 czerwca o 10.15 opowiem o tym: jak opracować profil na LinkedIn, by to on pracował za Ciebie, a nie Ty nad nim; jak wziąć sprawy w swoje ręce, a nie czekać na decyzję rekrutera; jak negocjować wynagrodzenie adekwatne do swoich kompetencji, bez stawiania się w niższej pozycji


  • Data: 18.06.2020 10:15
  • Miejsce: Webinarium (Mapa)

Opis

Prowadząca: Anna Czurak


Zapraszam Cię na bezpłatny webinar, który możesz obejrzeć zarówno w pracy, jak i bez wychodzenia z domu. Webinar skierowany jest do osób chcących osiągać jeszcze więcej satysfakcji w pracy lub zarabiać więcej, zgodnie ze swoimi kompetencjami. Webinar będzie wartościowy także dla osób aktywnie poszukujących pracy i wysyłających setki CV, które pozostają bez odpowiedzi.

 

Na moim LinkedIn możesz poczytać recenzje o moich webinarach - dotychczasowi uczestnicy chwalili je za merytorykę, konkretne wskazówki oraz pozytywną energię. Przekonaj się o tym sam :)

 

Zapisz się (oraz swoich znajomych) i sprawdź, jak mogę Ci pomóc wprowadzić pewne zmiany, byś otrzymywał zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne bez długiego oczekiwania na kontakt ze strony rekrutera i negocjował wynagrodzenie bez stawiania się w niższej pozycji.

Link do postu