Kultura w biznesie - jak rozstawać się z klasą


Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Jak stworzyć kulturę organizacyjną firmy, w której cenione są szczera komunikacja i wiarygodność? Jak być zapamiętanym liderem i inspirować na lata, nawet te, które pracownik spędzi w innej firmie? Jak przeprowadzać rozmowy o rozstaniach w biznesie?


  • Data: 19.05.2020 11:00
  • Miejsce: Webinarium (Mapa)

Opis

O tych szczególnych umiejętnościach opowiedzą nasi goście: 

Marek Wzorek (CEO ecoCoach, Executive Coach, Business Coach, autor książki: "Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać w XXI wieku") 

Radomir Ochocki (Dyrektor Zarządzający dry-tech® w firmie igus sp. z o.o.). 

Rozmowę poprowadzi Dorota Stangel  – B2B Marketing Manager w Talentuno Polska.


Nasi goście to praktycy, którzy wiele wnieśli do kultury organizacyjnej firmy igus sp. z o.o., która w obecnym kształcie wyróżnia się na tle innych jako rodzinna i transparentna, czerpiąca z modelu turkusowych organizacji. 

Marek Wzorek – wieloletni prezes firmy, który rozwinął ją zaczynając od 8, a dochodząc do 100 pracowników, wielokrotnie używał talentu coachingowego, przy inspirowaniu pracowników – także tych, którzy nie pasowali do zespołu i musieli go opuścić. Sam z czasem zadecydował o podjęciu nowego wyzwania; napisaniu książki i założeniu własnego biznesu. Wraz z Radomirem, który należy do obecnej kadry zarządzającej igus sp. z o.o – opowiedzą o przyjaźni w biznesie pomimo rozstań oraz o budowaniu organizacji, w której liczą się ludzie i ich wzajemne relacje.

Link do postu