Marka osobista w biznesie: Twoja profesjonalna obecność on-line


Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

To już kolejny z comiesięcznych webinarów poświęconych marce osobistej, LinkedInowi oraz rozwojowi biznesu nie tylko on-line. Tym razem przewodnim tematem będzie budowanie marki osobistej w biznesie. Spotkanie będzie poświęconej obecności i wszelkim działaniom, które wesprą markę osobistą w internecie.


  • Data: 18.06.2020 20:30 - 08.06.2020 22:00
  • Miejsce: Webinarium (Mapa)

Opis

Prowadząca: Angelika Chimkowska


DLA KOGO? 

- Przedsiębiorców, Freelancerów oraz liderów zespołów, którzy chcą wykorzystać swoją markę osobistą w prowadzeniu firmy, - Wszystkich, którzy myślą, by wystartować z biznesem on-line, - Wszystkich, którzy prowadzą już biznes w sieci i potrzebują turbo przyspieszenia, - Wszystkich osób zainteresowanych rozwojem swojej kariery zawodowej. 

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

 - Dos and don’ts profesjonalnej marki osobistej, - Kluczowe elementy aktywności marki on-line, - Jak zaplanować i ile czasu potrzebujesz, aby szybko zobaczyć efekty, - Narzędzia i aplikacje ułatwiające działania, - Raporty i analizy, - Przykłady z Polski i zagranicy. 

CO OTRZYMUJESZ? 

- Dostęp na bezpłatnego spotkania on-line, - Możliwość zadawania pytań w trakcie webinaru, - Link do powtórki ważny do soboty 20.06.2020, - Notatki, raporty oraz zadania po webinarze do wdrożenia wiedzy w czyn. 

Agenda

20:30 - start webinaru (godzinne wykład dotyczący podjętego tematu przewodniego webinaru) 

21:30 - odpowiadanie na komentarze zadane przez uczestników webinaru 22:00 - koniec webinaru