Szukam pracy z HR Pogotowiem


Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Pod hasłem "Szukam pracy z HR Pogotowiem" Artur Dzięgielewski twórca inicjatywy razem z trzema wspaniałymi prelegentkami opowie Wam między innymi o tym co zrobić żeby znaleźć pracę, nie tylko podczas pandemii. Sandra Kowalska, Anna Władyczuk, Urszula Druzd-Niedźwiedź przyjęły zaproszenie do tego projektu pod szyldem HRPogotowie. Za co serdecznie dziękujemy. Podczas webinariów usłyszysz odpowiedzi na następujące pytania: Jak szukać pracy nie tylko w czasach pandemii? Jak skutecznie korzystać z narzędzia HR Pogotowie? Jak wygląda rekrutacja prowadzona przez firmę doradztwa personalnego i czego można spodziewać się w tym procesie? Jak zmiana mentalnego nastawienia pomaga znaleźć pracę?


  • Data: 25.06.2020 18:00 - 25.06.2020 20:30
  • Miejsce: Webinar (Mapa)
  • Więcej informacji: Limit uczestników 100. Webinar w aplikacji zoom, już niedługo pojawi się link do rejestracji.

Opis


Agenda spotkania i sylwetki prowadzących:

  1. Urszula Druzd-Niedźwiedź - Konsultant Kariery / HR Interim Manager  z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze personalnym, w tym w procesach rekrutacji do międzynarodowych i polskich firm oraz realizowanych indywidualnie i grupowo (outplacement) procesach wspierania osób w poszukiwaniu pracy, zmianie zawodowej i rozwoju kariery.

Temat wystąpienia: "Jak szukać pracy nie tylko w czasach pandemii?" 

Zagadnienia:

Ja a rynek pracy,

Etapy skutecznego procesu poszukiwania pracy,

Metody poszukiwania pracy,

Marka osobista,

Mój osobisty plan.


  1. Artur Dzięgielewski – HR Manager w firmie SmartLunch Sp. z o.o., założyciel oddolnej społecznej inicjatywy HR Pogotowie. Pasjonat HRu i wszystkiego co z nim związane. Autor tekstów o tematyce HR-owej w takich czasopismach jak Personel Plus, czy HR Business Partner. Prelegent na konferencjach branżowych i autor szkoleń o tematyce HR.

Temat wystąpienia: Jak skutecznie korzystać z narzędzia HR Pogotowie?

Zagadnienia:

Zawartość strony,

Instrukcja korzystania z serwisu,

Jak prawidłowo wypełnić formularz rejestracyjny,

Aktywacja wpisu oraz własne ID,

Przeglądanie ofert na stronie,

Strona firmowa HR Pogotowie na LinkedIn, nasze hashtagi.


Sandra Kowalska -  jej przygoda z HR rozpoczęła się wiele lat temu, gdy postanowiła zdobyć wykształcenie w tym kierunku. Od zawsze wiedziała, że praca z ludźmi jest czymś co sprawia mi ogromną satysfakcję i w tym obszarze nadal się rozwijam. Od blisko 2 lat pracuje w firmie Doradztwa Personalnego – Gravet Consulting Sp. z o. o., gdzie ma możliwość realizować projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie.

Temat wystąpienia: „Jak wygląda rekrutacja prowadzona przez firmę doradztwa personalnego i czego można spodziewać się w tym procesie?”

Zagadnienia:
 

Dlaczego warto wysyłać CV do firmy doradztwa personalnego,

Jak przygotować CV dla firmy rekrutacyjnej,

Czego konsultanci mogą oczekiwać od kandydatów.

 

  1. Anna Władyczuk - konsultant w Transearch International Poland, prowadzi projekty Executive Search dla klientów z niemal każdej branży. Posiada doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska menadżerskie w organizacjach polskich i międzynarodowych, w badaniu potencjału i kompetencji kandydatów przy zastosowaniu nowoczesnych metod analitycznych.


Temat wystąpienia: Jak zmiana mentalnego nastawienia pomaga znaleźć pracę?

Zagadnienia:

Sposób pracy firmy doradztwa personalnego - z wskazaniem decydującej roli klienta w procesie

Przykładowe ograniczenia i błędne przekonania osób poszukujących pracy, które wpłynęły na brak efektów

Wpływ zmiany nastawienia na znalezienie pracy