Wejdź skutecznie w zawód Coacha Biznesowego - dołącz do ecoCoach Community


Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Pracujesz na etacie i obawiasz się przyszłości? A może potrzebujesz dodatkowego zarobku w zawodzie przyszłości? A może już jesteś akredytowanym coachem i potrzebujesz lepiej zbudować swoją markę osobistą. ​​​Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś: TAK, to ten webinar jest dla Ciebie!


 • Data: 16.09.2020 10:00
 • Miejsce: Webinarium (Mapa)

Opis

Prowadzący: Marek Wzorek

 • Jak dobrze i skutecznie założyć własny biznes

  Statystyki mówią że 90% firm nie przetrwa pierwszych trzech lat. Tak nie musi być jeśli dołączysz na ten webinar i zobaczysz jak Marek Wzorek do tej pory rozwijał własne biznesy a obecnie pomaga w tym innym.

 • Jak wejść w zawód Coacha Biznesowego?

  Business Coach to nowy i jeden z najszybciej rosnących zawodów świata. W tej profesji dzieląc się wiedzą i trzymając się standardów wypracowanych w ecoCoach możesz pomagać wzrastać startupom, rozwijać przedsiębiorców, menedżerów, dyrektorów, CEO oraz rozwijać przedsiębiorczość w Polsce. Dodatkowo dobrze zarabiać.

 • Poznaj najbliższe terminy i dołącz do najbliższej grupy #ecoCoachCommunity
  #ecoCoachCommunity to najbardziej skuteczny sposób na wejście w zawód coacha biznesowego i executive coacha.  Tu najlepiej nauczysz się jak być dobrze zarabiającym coachem. Na tym webinarze poznasz szczegóły tego programu szkoły coachingu biznesowego ecoCoach. • Mam 3 prezenty dla Ciebie - odbierz je teraz
  Po rejestracji sprawdź proszę czy e-mail ode mnie trafił do Twojej skrzynki głównej (jeśli się jeszcze nie znamy to sprawdź proszę czy nie trafił do folderu "Niechciane"). Dodaj mnie do zaufanych kontaktów i odbierz Twój pierwszy prezent. Otrzymasz już teraz po rejestracji pierwszy prezent: dwa rozdziały z mojej książki "Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać w XXI wieku". Ta książka rewolucjonizuje sposób zarrządzania w firmach w Polsce i jest bestsellerem książek bizensowych  • Środa, 16 Wrz 2020, 10:00 AM
  • Czwartek, 17 Wrz 2020, 7:00 PM